Українцям влаштували справжній судовий голодомор, — Юрій Кармазін

07 ноября 2017 г., 19:57:00   217   0
Українцям влаштували справжній судовий голодомор, — Юрій Кармазін

Бездіяльність Адміністрації президента привела до свідомого паралічу судової системи. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український політичний діяч, суддя, Народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликання Юрій Кармазін.

На думку нашого співрозмовника, всі суди в Україні мають бути антикорупційними.

«Сама назва, що один має бути антикорупційним, а всі інші корупційними, вже абсурдна. Але якщо на цей абсурд йде влада України, то вона показує, що фактично колоніальна, піднаглядна. А вони на це пішли, тому що це записано в законі про статус суддів, де написано саме про антикорупційний суд. В той же час там виписані вимоги до Вищого суду в питанні до власності, в Вищий т.з. Антикорупційний суд — як суд першої інстанції. По-перше, визначення як суд першої інстанції — це вже само по собі маразм: вищий і першої інстанції — а де тоді апеляція до нього буде, а як буде відбуватися касація? Як буде відбуватися те, що передбачено Конституцією — обов’язковість апеляційного і касаційного оскарження?», — каже експерт.

Очевидно, продовжує Юрій Кармазін, тут є проколи на тому рівні, коли приймались зміни до закону про судоустрій і статус суддів.

«В статті перехідних положень треба вносити зміни. І це дуже просто — це вимоги до суддів. Це все робиться за одну годину. Всі ці заяви спрямовані на те, щоб не робити якмога довше безстроковою діяльність цього суду. Ось що робиться. В принципі, це робота на одну годину. Все інше — маніпуляція громадською свідомістю», — зазначає співрозмовник видання.

«Зараз Петро Порошенко, його представник в парламенті і кукловоди на майдані біля ВР маніпулюють громадською свідомістю», — додає Кармазін.

«Поки говорять про Вищий антикорупційний суд, вже 30% суддів в Україні відсутні, тобто над українцями ще й судовий голодомор зробили. Просто знущаються, по три роки справи розглядаються. Бездіяльність Адміністрації президента привела до свідомого паралічу судової системи», — резюмував експерт.

Нагадаємо ,раніше повідомлялося про те, що Президент України Петро Порошенко готовий через два тижні внести до парламенту свій варіант законопроекту про антикорупційний суд, якщо за цей час у Верховній Раді не буде створена робоча група для напрацювання консенсусного проекту такого закону.

Читайте еще

Популярные новости
Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте